سوالات متداول

-آیا شما طراحی اختصاصی انجام می دهید؟

بله – در صورت نیاز به طراحی اختصاصی می توانید هماهنگ کنید تا در سریع ترین زمان برحسب نیاز طراحی اختصاصی برای شما صورت گیرد.

 

-آیا با خرید فایل طرح از وب سایت شما فرمت و فایل متناسب با دستگاه خود را می توانم دریافت نمایم؟
بله – شما می توانید بعد از خرید تمامی فرمت های پرکاربرد ( jef، dst، pes ) را در قالب فایل Zip که قابل باز کردن گوشی و کامپیوتر می باشد را دریافت و در به راحتی گوشی یا کامپیوتر  Extract ( استخراج ) نمایید.

-می خواهم طرح های زیادی را دانلود کنم، چیکار باید کنم؟

برای شما گلدوزان محترم، که نیاز به استفاده زیاد از طرح های سایت را دارید می توانید از حساب کاربری از طریق افزایش موجودی ۱۵ درصد تخفیف بیشتری بگیرید.

-طرح خاصی را می خواهم گلدوزی کنید، چه باید کرد؟

در صورت نیاز به  گلدوزی می توانید با شماره پشتیبانی  (۰۹۹۰۶۹۰۳۰۶۹) تا برای مراحل این کار شما را راهنمایی کنند.

-طرحی را از سایت دانلود کرده ام ولی در گوشی و کامپیوتر طرح دیده نمی شود؟

بعد از دانلود طرح مذکور آن را در نرم افزارها و یا اپلیکیشن منحصر به طراحی گلدوزی می توانید مشاهده کنید، این ابزارها را می توانید برای کامپیوتر یا گوشی هوشمند با کلیک به این لینک سایت دریافت نمایید.

-پس از انتخاب اثر، پرداخت با موفقیت انجام شد و مبلغ از حسابم کسر شد اما در هنگام بازگشت به سایت با مشکل مواجه شد و خرید انجام نشد، چه کنم؟

 سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده . اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود.درصورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکارمبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد.